חיפשתם אינסטלטור חירום מומחה ומקצועי?

הנה הגעתם לכתובת הנכונה. גיא  הוא האדם הנכון לביצוע כל עבודות האינסטלציה.

את התקלה במערכת המים אתם לגמרי לא תכננתם. פיצוץ בצנרת או סתימת ביוב הן תופעות מפתיעות ובכלל לא לטובה. כאשר מתרחשת תקלה כזו אתם נדרשים לפעול במהירות רבה ולמצוא מענה מהיר ככל האפשר. וזאת כדי לא להשבית את החיים בגלל צינור תקול ובשביל לא לאפשר למים הדולפים להזיק עוד ועוד. לכן כאשר אתם מתמודדים עם תקלה בצנרת לא יהיה לכם מנוס כי אם לפנות בהקדם האפשרי אל גיא. הלה יגיע למקום מצויד בכלי המקצוע שלו לצד חומרי גלם לצורך ביצוע העבודה. הוא יאתר את מקור התקלה וימליץ לכם על צורת התיקון. ולא יעבור זמן רב עד שהתקלה תגיע אל פתרונה.

אמצע הלילה – כולם ישנים פרט והמים דולפים בשצף

אינסטלטור חירוםאבל זה תרחיש קיים ואפילו נפוץ. דווקא בשעה שכולם ישנים וכל העולם שקט מתחילה הנזילה. מה עושים עכשיו? כיצד מונעים את המשך ההצפה? איפה אפשר לסגור את השיבר ומה עושים כדי לעצור את הנזילה הזו? לא תמיד יש לכם את היכולת לעצור אותה בכוחות עצמכם. אל מי פונים? חשוב לכם לדעת שלא רק משטרה ומד"א פעילים גם באמצע הלילה. גיא  מציעי שירות חירום בכל עת. כי  זה שירות נצרך בהחלט. כי הצנרת לא שאלה אותנו מתי נוח לנו לתזמן את התקלה. שרברב חירום יגיע במועד הנדרש למקום לשם ביצוע התיקון.

איך לבחור שירותי אינסטלציה למצב חירום?

פנו אלינו! גיא שירותי אינסטלטור חירום מיומן ומומלץ. אם תפנו אלי תגלו כי לא יעבור זמן רב עד שהתקלה תתוקן על הצד הטוב ביותר. כי בשביל להשתלט על התקלה חייבים להזניק מישהו מיומן ומקצועי במיוחד.